Witamy Wszystkich na naszej stronie

Od wielu lat jesteśmy czynnymi uczestnikami życia kajakowego w różnych miejscach kraju. Wielokrotnie pływaliśmy po rzekach Roztocza (Wieprz, Tanew), Polski południowej i środkowej (Nida, Pilica, Warta, Liswarta), Mazur (Krutynia, Łyna, Rospuda) i innych.

Liczne podróże po tych odległych zakątkach kraju wzbudziły w nas potrzebę poznania własnej okolicy, bowiem tu też nie brakuje akwenów, miejsc, gdzie można wypoczywać i podziwiać przyrodę i jej piękno. Kajaki Liwiec to miejsce gdzie można realizować takie plany i marzenia.

Mamy na myśli najbliższe dwie rzeki: Liwiec i Bug. Bliskość natury, możliwość jej podziwiania, nie tylko z perspektywy lądu, daje sposobność zdystansowania się od codziennych, przyziemnych spraw, które (acz konieczne czasami) powinny na chwilę odejść na dalszy plan. Chcemy podzielić się z Wami pasją odkrywania rzeczy niezwykłych, zachwycających i jakże bliskich. Pragniemy umożliwić wszystkim poznanie „naszej małej Ojczyzny” z perspektywy spływu Liwcem. onas

 

Warto również podkreślić, że Dolina Liwca i Bugu to nie tylko rzeka, to również ukwiecone łąki, torfowiska, niekończąca się szachownica pól poprzecinana pachnącym lasem. I cisza… Jeśli do tego dodamy zabytki kultury materialnej: Zamek Zbrojownia w Liwie, Węgrów (Rynek, Bazylika, Dom Gdański, słynne lustro Twardowskiego), pałac Radziwiłłów w Starej wsi, modrzewiowy dwór w Paplinie, to nasze miejsce zrobi wrażenie na każdym. Zabierzcie przyjaciół na wspólną wyprawę – sukces gwarantowany.

 

Nasz cel to Wasz szczery uśmiech!!! 🙂 Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i uwagi. Dołożymy wszelkich starań, aby kontakt z nami nie był tylko jednorazowy i abyście chcieli do nas wracać.

Realizując dla Was spływ kajakowy Liwcem czekamy na Was w Liwie przy ul. Senatorskiej 1 (parking) lub w Węgrowie przy ul. Żeromskiego na parkingu nad Liwcem. Dokładne informacje w cenniku oraz pod numerami tel 538 00 00 58/57.

Gorąco zapraszamy.

napis 


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/bmo-expo/classes/theGallery.php on line 136