Opinie

 

Teraz możesz dodać opinię

113 Opinie dodane w sekcji "Opinie"


gość
Aneta Boczoń
dziś 08:00

Serdecznie polecam!!! Bardzo miła obsługa!!! Moi panowie którzy płynęli pierwszy raz zachwyceni. Na pewno skorzystamy ponownie:)

gość
Tomek
dziś 12:05

Pływam dużo i naprawdę mogę polecić spływ rzeką Liwiec – szczególnie na spływ rodzinny z dziećmi. Z Mokobodów do Pierzchał ładny odcinek ale najpiękniej jest z Pierzchał do Zamku Liw – dużo plaż do kąpania dla dzieci, czysta woda, ładne skarpy :-) Piękny punkt widokowy z Sowiej Góry. Obsługa Panów z Przystań Liwiec na najwyższym poziomie – miło, punktualnie, dobre kajaki :-)

gość
Królik
dziś 09:35

„W tak pięknych okolicznościach przyrody, i niepowtarzalnych” warto spędzić dzionek.
Pan Grzesiu opowie o lokalnej przyrodzie i historii przed spływem; no po prostu bajka:-)
Tylko jedna uwaga; brak uchytów na piwo (bezalkoholowe oczywiście) na kajakach!:-)

gość
Magdalena Aksamit
dziś 08:20

Serdecznie polecam!!! Bardzo miła obsługa i wszystko dopięte jak trzeba!!! Moi panowie którzy płynęli pierwszy raz zachwyceni. Na pewno nie będzie to ostatni spływ z jakiego skorzystamy :)

gość
Anna Kaczanowska
dziś 18:51

Super spędzony czas. Dzieciaki zachwycone. Bardzo dziękujemy – Mama Mai ;)

gość
Witold Pasik
dziś 09:35

Świetnie spędzony czas:-) Polecamy i zachęcamy, naprawdę warto:-)

gość
Agnieszka Czachowska
dziś 21:10

Cudowna wyprawa, świetna organizacja i miła obsługa. Czego chcieć więcej, polecam z całego serca wszystkim :-)

gość
Anna Stępień
dziś 21:00

Polecam, to za mało!
To trzeba przeżyć, z „Przystań Liwiec „!!!
25.09.2016 r. wraz z uczniami i ich rodziami brałam udział w ramach Sprzątania Świata w spływie organizowanym przez firmę „Przystań Liwiec ” – Sprzątanie Liwca. Otrzymaliśmy nieodpłatnie kajaki,worki na śmieci, rękawiczki , zostaliśmy nieodpłatnie przewiezieni na miejsce spływu i zorganizowano nam na koniec ognisko!!! Jednak chcę podkreślić nie tylko fakt, że wszystko było za free, ale to, że p. Krzysztof, który nas obsługiwał, to osoba niezwykle miła, pogodna, życzliwa i uczynna. Cały spływ zorganizowany super, ale to życzliwe podejście, atmosfera i podejście do młodych ludzi nieocenione… Pan Krzysztof nie oczekiwał pomocy w czyszczeniu kajaków czy ich ładowaniu na przyczepę! A udostępnił nam 14 kajaków!!! Proszę Państwa, za pieniądze to wszyscy starają się być mili… A tu bez pieniędzy przeżyliśmy przygodę, pomogliśmy środowisku i spotkaliśmy fajnego CZŁOWIEKA!!!
DZIĘKUJEMY
Uczniowie z kl.V a w SP 301 w Warszawie

gość
Agnieszka
dziś 20:51

Cudowna wyprawa, świetna organizacja i miła obsługa, Czego chcieć więcej, polecam z całego serca :-)

gość
Kaja, Natalia, Monika, Hubert
dziś 20:10

Świetna przygoda dla całej rodziny i super, profesjonalna obsługa. Polecamy!

gość
Magdalena Wyszogrodzka
dziś 08:14

Fantastyczny relaks w niedzielny nieco chłodny poranek, do powtórzenia oczywiście w przyszłości. Pozdrawiam serdecznie całą sympatyczną firmę :)

gość
Małgosia i Mariusz Gójscy
dziś 11:42

to już kolejny wypad z ekipą Przystań Liwiec, tym razem całą rodziną… niezmiennie miła obsługa (mimo, że spłynęliśmy jako ostatni – po zachodzie słońca, nie czuło się pośpiechu czy pretensji…)
Pięknie spędzony wrześniowy dzień. Jeszcze lato, lecz wiatr, klucze odlatujących dzikich ptaków czy pierwsze czerwone liście przypominają o nadchodzącej jesieni…
Liwiec niezmiennie sprzyja rodzinnym spływom – rzeka płytka, czysta i leniwie tocząca swoje wody, ułatwia to pływanie z dziećmi… Do zobaczenia na wodzie!

gość
jaro
dziś 14:50

napewno skorzystam raz jeszcze a może dwa…..niezła frajda, piękne krajobrazy, niezapomniany klimat. Duuuużo kaczek,miłe ptaszki poza jednym :-)

gość
JAC
dziś 08:41

Wczoraj czyli w niedziele lipy nie było -widzieliśmy kołującego orła – !!!
był pełny reset -ta cisza to jak symfonia dla uszu mieszczucha .Organizacja na medal .
Jak tylko czas pozwoli popłyniemy z chęcią jeszcze raz
Polecam wszystkim !!!

gość
Iwona Buczyńska
dziś 07:48

Serdecznie polecam!!!

gość
Ireneusz Buczyński
dziś 07:47

Fantastyczna wyprawa na kajaczkach .Organizatorzy bardzo mili i otwarci na prośby ,kajaki wygodne i wyposażone w wygodne siedliska i pojemniki wodoszczelne .Jeżeli chodzi o cenę to bardzo konkurencyjni .Super spędziliśmy czas i trochę kalorii straciliśmy .Gorąco polecam tych organizatorów.

gość
buczek66
dziś 19:14

Witam nie jestem osobą która chętnie pisze opinie ,ale to jak przyjaźnie zostaliśmy potraktowani przez organizatorów zmusiło mnie do napisania .Cały spływ super ,dobry sprzęt ,fantastyczna okolica ,nie wspomnę o ilości spalonych kalorii ,ale było warto .Jeżeli nadarzy się tylko okazja bez wahania jeszcze raz popłynę z tej samej firmy organizującej spływy.Gorąco polecam !!!

gość
EWAT
dziś 22:06

To był nasz pierwszy spływ i dla większości z nas pierwsza przygoda z kajakiem. Wyszło znakomicie! Jesteśmy pod dużym wrażeniem uroku Liwca. Trasa z Pierzchał do Liwu nie nastręcza najmniejszych trudności nawet dla początkujących kajakarzy, a jej długość jest w sam raz. Piękno przyrody i mnóstwo miejsc, w których można się zatrzymać sprawiają, że jest to idealna trasa dla rodziny z dziećmi. Ekipa z przystanliwiec.pl – pełna profeska, fajne kajaki, dobry sprzęt a przede wszystkim sympatyczna i przyjazna atmosfera. Pan Krzysztof w drodze pomiędzy parkingiem, a Pierzchałami nie tylko wyjaśnił wszystko co trzeba było wiedzieć kajakowym greenhornom, ale również opowiedział trochę o okolicy i jej historii oraz żyjących tu gatunkach zwierząt. Dziękujemy, polecamy i mamy nadzieję wrócić!

gość
Brewka
dziś 19:04

Piękna trasa-dużo zakrętów i uroczych zakamarków. Świetna organizacja oraz przemiła obsługa. Pan kierowca podczas transportowania na linię startu cały czas opowiadał co nas czeka po drodze spływu. Pomimo spływu z dwójką łobuziaków udało się nam sucho dotrzeć do mety :) Gorąco polecamy wszystkim. Extra relaks na łonie natury.

gość
kajakarze
dziś 18:50

Dziękujemy za super organizację i miło spędzony czas dzięki państwa ofercie. Z pewnością skorzystamy jeszcze nie raz i polecimy innym.

gość
Joanna Szczepańska
dziś 18:15

Mega organizacja! Obsługa na 5! Gorąco polecam! Na pewno wrócimy :) DZIEKUJEMY

gość
Magdalena Świętoniewska
dziś 18:14

Bardzo profesjonalnie i miło zorganizowane wszystko. Będziemy tu wracać � dziękujemy!

gość
Gosia
dziś 12:03

Bardzo udany spływ. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili. Miła i profesjonalna obsługa. Polecam.

gość
Anna Sabak-Grzybowska
dziś 21:36

Wypad przerosł nasze wszelkie oczekiwania. Piękna trasa, dobry sprzęt, zaskakujące przeszkody w postaci krów w rzece, niesamowicie miła i profesjonalna obsługa. Nie zostaje mi nic innego jak podziękować za przygodę i zaplanować kolejny spływ.

gość
Agnieszka Sowińska
dziś 21:34

Super zabawa wesoło i miło spędzony czas polecam

gość
Marta Nowak-Woźnica
dziś 21:32

Szczerze polecam – świetna atrakcja dla małych i dużych:-)

gość
Monika
dziś 13:45

Profesjonalna i do tego – niezwykle sympatyczna obsługa, świetny kontakt, elastyczność. Bardzo dobry sprzęt, wygodne kajaki, dodatkowe gadżety np. worki wodoszczelne dla kajakarzy. Opiekuńczość Pana Grzegorza – niezwykła: oczekiwał na nas o jeden etap bliżej niż się umówiliśmy, w razie gdybyśmy chcieli już zakończyć przydługi spływ. Dzięki!
Z takimi firmami i zrobionym ostatnio świetnym oznakowaniem Liwiec staje się jednym z najatrakcyjniejszych szlaków wodnych na nizinach! Wielki plus za informacje o rzece, regionie i przyrodzie serwowane w czasie drogi na start. Zwłaszcza za przypominanie o szacunku do rzeki i zabieraniu swoich śmieci. Wprowadziłabym jeszcze prośbę do kajakarzy o zabieranie ze sobą napotkanych obcych śmieci np. puszek po piwie :(. Warto dbać o ten piękny zakątek! W czasie spływu udało nam się zaobserwować wiele chronionych gatunków. To naprawdę cudowne miejsce. Polecam z przystanliwiec!

gość
Darek Zajadacz
dziś 17:48

Super zabawa . Polecam wszystkim

gość
Katarzyna Panufnik
dziś 17:47

Nie spodziewałam się, że to taka fantastyczna rozrywka. Gorąco polecam